Barbora
4.0
Talentas: 8.22

Barbora

Data: 2014-12-03
Nuoroda: https://www.barbora.lt/
Kūrėjas: IDEA IDEA

Žingsnis link tobulo apsipirkimo

Naujos maisto bei kitų kasdienių prekių parduotuvės internete kūrimas – tai ilgametės mūsų patirties vertas projektas.

Ką mes darėme? Atlikome gausybę vertinimų, analizių, esamų sistemų peržiūrų ir tyrimų. Projektas reikalavo daug tikslaus matematinio darbo – žiūrėti, braižyti, galvoti – juk reikėjo aiškiai pateikti labai daug produktų ir jų kategorijų. Tuomet – nuspėti vartotojo logiką, galimas klaidas ir užbėgti už akių nesusipratimams. Ne tik braižėme tinklalapio architektūrą. Taip pat – kūrėme dizainą. 
Įprastai tokio tipo parduotuvėse vizualinių elementų būna nedaug. Tačiau mes radome aukso vidurį ir sukūrėme elektroninės komercijos tinklalapį su savu, simpatišku veidu.

Kuo džiaugiamės? „Barbora“ laimėjo geriausią elektroninės komercijos sprendimo „Login 2014“ apdovanojimą. Glaudžiai bendradarbiaujant su „Barboros“ komanda, projektas buvo įgyvendintas per rekordinį laiką – 6 mėnesius. 
Parduotuvė patinka ne tik lankytojams, bet ir mums patiems. Malonus jausmas, lyg šeimininkautum modernioje virtuvėje, kurios šaldytuve – ideali tvarka. O prie išmaniųjų telefonų ir planšečių formato prisitaikantis vaizdas leidžia užsisakyti produktų kad ir pakeliui namo (arba rūpinantis naujo projekto paleidimu).